Clementoni Cyber Robot 64295

Fiyat : ₺212,50(KDV Dahil)
* ₺30,36 'den başlayan taksitlerle
Cyber Robot
Cyber Robot ile kendi robotunuzu bir araya getirin ve programlayın.Cyber robot ile robot bilimi ve programlama öğrenebilir ve birçok eğlenceli aktivite yapabilirsiniz.
Bilim tutkunları için özel olarak hazırlanmış dijital programlama, eş zamanlı kontrol, kendi kendine öğrenme modu ve manuel programlama seçenekleri ile 4 farklı interaktif oyun modu içeren harika bir robot.
Bu mükemmel robotu bir araya getirerek robotların nasıl çalıştığının keşfedebilir ve programlamanın temel prensiplerini öğrenebilirsiniz.
Akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz, Bilim&Oyun Teknologic uygulaması ile robotunuzu uzaktan bağlanarak 4 farklı hız seviyesinde yönetebilir, özel ses ve ışık efektlerini aktif hale getirebilirsiniz. 
Bu özel uygulama sayesinde, eş zamanlı olarak fotoğraf çekebilir ve video kaydedebilirsiniz.
STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) metodunu dikkate alarak BİLİM, TEKNOLOJİ, MÜHENDİSLİK ve MATEMATİK alanlarındaki yetenekleri geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur.
Deneyler sayesinde çocuklar, kendi beceri ve yeteneklerini geliştirerek bilimsel ve teknolojik bilgi birikimlerini artıracaktır.
4 Adet 1.5V AA Pil ile çalışır.
Paket İçeriği
1 x Bluetooth Özellikli Devre Kartı
2 x Motor
1 x Kapaklı Pil Bölmesi (Piller kutuya dahil değildir)
1 x Hoparlör
1 x Led
1 x Baş (2 Parçadan oluşur)
1 x Gövde (2 Parçadan oluşur)
1 x Vizör
1 x Boyun
2 x Ön kol ve kollar (Herbiri 2 parçadan oluşur)
3 x Tekerlek
2 x Lastik Bant
3 x Vida
6 x Etiket
Resimli Kullanım Kılavuzu