Oyuncak sektöründe 1997 yılında faaliyete başlayan firmamız; Dünyanın önde gelen markaları olan MATTEL, HASBRO, GIOCHI PREZIOSI, PİLSAN, BRUDER, CLEMENTONİ, LEGO ve Türkiye'nin seçkin ithalatçılarının Toptan Satış ve Dağıtımını yapmaktadır.

 

Tüm Türkiye'de oyuncak mağazaları, marketler ve toptancı iş ortaklarımızla hızlı bir biçimde ürünlerin raflarında olmasını sağlıyoruz.

 

Çocuk ve çocuk sağlığını önemseyen, yüksek kaliteyi benimseyen firmamız; çocuklarımıza kaliteli CE Belgeli eğitici, öğretici ürünleri tercih edip bu doğrultuda faaliyetlerine devam etmektedir.

 

ACAR OYUNCAK olarak sektörümüzde öncü, yenilikçi, güvenilir olmayı sürdürmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

 

Vizyonumuz:

Kaliteli ve eğlenceli oyuncaklara ulaşılabilmek her çocuğun hakkıdır. Bu anlayışla toptan ve perakende oyuncak sektörünün öncülerinden olan Acar Oyuncak firmamız, edindiği tecrübesi ile sağlıklı, güvenli, eğitici ve eğlenceli oyuncakları hem Türkiye genelinde bulunan bayilerine hem de tüm çocuklara ulaştırıyor. Edindiğimiz tecrübeyi teknoloji ile buluşturup ithalat, ihracat ve imalat alanlarında başarılı faaliyetlerine devam edecektir. 

Misyonumuz:

Geleceğin mimarları olan çocuklarımıza kaliteli, güvenli, eğitici ve eğlenceli oyuncakları sunabilmek için çalışıyoruz. Dünyadaki her çocuğun hayatına dokunabilmek, onları gülümsetebilmek, bilişsel, duyusal ve psikomotor gelişimlerine katkı sağlamak için oyuncak sektöründe öncü olmaya devam edeceğiz.

 

 

Acar Oyuncak:

 

Gülveren Mah. Plevne Cad. Gülizar Sok. No: 1/C Mamak – Ankara, Tel: 0312 362 01 01

 

Ömer Oyuncak:

 

Yeni Ziraat Mah. 659. Sok. No: 3, Dışkapı / Altındağ – Ankara, Tel: 0312 384 71 72

 

İzgi Oyuncak:

 

Yeni Ziraat Mah. 658. Sok. No: 16/11, Dışkapı / Altındağ – Ankara, Tel: 0312 384 50 00

 

Atlantis AVM:

 

Batıkent – Ankara, Tel: 0312 255 77 27